Главная / Людина / Перегляд порно збільшує ризик розлучення в два рази

Перегляд порно збільшує ризик розлучення в два рази

 
 

Ті подружні пари, які дивляться порнографію, збільшують ризики раннього розлучення в два рази. Відповідну заяву було зроблено дослідниками на основі проведеного нещодавно соціологічного опитування.

Вчені відзначають, що раніше фільми з позначкою «для дорослих» дивилися виключно для того, щоб зберегти стосунки і шлюб і, в процентному співвідношенні, майже вся аудиторія була чоловічою, але тепер і жінки з такою ж радістю дивляться «полуничку». Але постійний перегляд порно теж має свою ціну, бо, як кажуть вчені, жінки, які перебувають у шлюбі й переглядали подібні фільми, подвоюють свої шанси на розлучення.

Вчені опитали жінок у США у віці від 21 до 45 років і змогли дізнатися досить шокуючу статистику. На даний момент одна з трьох хоча б один раз в тиждень дивиться порно, причому, вони вибирають мобільні телефони для цього. Опитані жінки кажуть, що захоплення порнографією у них почалося ще до шлюбу, але відмовитися від звички вони просто не змогли.

Фахівці додають, що особливо негативний ефект порно здійснює на ті пари, які в шлюбі нещодавно, також вчені не радять захоплюватися «полуничкою» не дуже релігійним сім’ям.

 
comments powered by HyperComments