Главная / Поради / Переваги широкоформатного друку

Переваги широкоформатного друку

Дуже популярною послугою можна вважати широкоформатний друк. І не дивляться на технологічний прогрес, затребуваність широкоформатного друку тільки зростає. Даний тип друку один з найпопулярніших видів друкованої реклами. Широкоформатний друк може бути різним, як на вінілі, сітці, так і на транспорті і навіть склі. Головною перевагою такої реклами є те, що вона виконує свої функції цілодобово.

17-12-15-foto-600x379-1

Розглянемо два способи друку:

1. Ультрафіолетовий друк — універсальний спосіб друку, який вважається передовою технологією. Друкуються яскраві і якісні зображення великих розмірів (зовнішня реклама). Технологія полягає в тому, що завдяки ультрафіолетовим чорнилам і UV випромінювання чорнила не вбираються в матеріал, а остигають на поверхні. Таких чином зображення в будь-якому випадку залишається якісним і чітким, таким як на макеті.

2. Сольвентний друк — друк, який реалізовується на спеціальних принтерах. За допомогою цієї високоточної технології робляться різні зображення для рекламних банерів і плакатів. Дану технологію зазвичай ділять на широкоформатний та інтер’єрний друк.

Реклама створена за допомогою широкоформатного друку у http://www.bloom-ink.com/ —  незамінна частина рекламного і маркетингового ринку, вона застосовується скрізь, як у маленьких так і у великих містах. Завдяки друку, реклама стає красивою і естетичною, залучає потенційних клієнтів і розвиває бізнес. Серед переваг друку її універсальність, справа в тому, що клієнт сам обирає найкращий для нього варіант. Більш того, клієнт сам може взяти участь в оформлення власної реклами, зробити акцент на деталях і тонкощах саме його компанії, підкреслити чим він краще за конкурентів.

За допомогою широкоформатного друку, можна створювати інтер’єрну рекламу, прикрашати приміщення, транспорт та інші громадські місця. Хоча у такої реклами широкий спектр застосувань і можливостей, широкоформатний друк доступний за ціною і має дуже довгий термін служби, що в перспективі ще більше дешевить цей вид реклами. Іншими словами, вклавши гроші в рекламу за допомогою широкоформатного друку ви зможете користуватися нею кілька років.

 
comments powered by HyperComments