Главная / Відео / Перші будинки на Марсі. Якими вони будуть? (відео)

Перші будинки на Марсі. Якими вони будуть? (відео)

Перше поселення на Марсі, призначене для колонізаторів з Землі, які вирушать на Червону планету в 2033 році, було представлено на виставці у Великобританії 10 листопада. Виставка збіглася з початком показу програми National Geographic під назвою MARS, присвяченій цій же темі.

Відео нижче демонструє віртуальний тур по марсіанській нерухомості.

Експозиція в Лондоні заснована на консультаціях з астрономами з Грінвічської королівської обсерваторії і книги «Як ми будемо жити на Марсі» (How we’ll Live on Mars) Стівена Петранека, повідомляє The Mirror.

В якості будматеріалу для житлового комплексу планується використовувати марсіанський ґрунт, який буде оброблятися в мікрохвильовій печі до утворення цегли. Потім з марсіанських ґрунтових цеглин і перероблених частин космічних апаратів спорудять іглу у формі купола. Товщина стін складе близько 3 метрів, вхід в будинок буде представляти собою подвійний повітряний шлюз.

Іглу повинні бути стійкі до суворого середовищі Марса, включаючи вкрай низьку температуру, вплив мікрометеоритів, тонку атмосферу і космічне випромінювання.

 

 
comments powered by HyperComments