Главная / Авто / Перший кросовер Aston Martin буде жіночим

Перший кросовер Aston Martin буде жіночим

 
 

Основною цільовою аудиторією першого кросовера Aston Martin будуть бізнес-леді, які розміняли четвертий десяток років. Відповідну заяву зробив глава британської автомобільної компанії на саміті FT Future Of The Car в Лондоні. За його словами, з 70 тисяч випущених за весь час «Астонів» жінки купили лише 3,5 тисячі, і нова модель повинна буде виправити цей недолік клієнтської аудиторії.

cb0635828bd9c5ed656ae3132ac4e45c

Описуючи майбутню типову купувальницю позашляховика – умовну «Шарлотту» – Палмер повідомив, що це жінка, що віддає перевагу маркам Burberry і Rolex і частіше заходять на LinkedIn, ніж на Facebook. Про позашляховик топ-менеджер відгукнувся як про витончений автомобіль для повсякденного використання. Він також зазначив, що Aston Martin випускає гарні машини і що створення красивого кросовера – особливо складне завдання.

Читайте також: 

Передвісником серійного «пройдисвіта» служить концепт Aston Martin DBX, показаний цієї весни в Женеві. Високий купеподібний автомобіль з електромоторами в колесах і електронним керуванням в товарному втіленні отримає абсолютно нову платформу, на якій зведуть седан і ще одну, поки засекречену модель. За чутками, виробництво кросовера можуть налагодити в США. Це повинно відбутися в районі 2019 року.

Натхнення: cartimes.ru

 
comments powered by HyperComments