Главная / Ґаджети / П’ять функцій, які повинен мати кожен смартфон

П’ять функцій, які повинен мати кожен смартфон

Кожен рік в девайсах з’являються нові функції, покликані полегшити використання гаджета, дати новий досвід і, звичайно ж, збільшити безпеку. На жаль, більшість із них можна знайти лише в топових пристроях або на окремих ринках. Нижче ми розглянемо п’ять функцій, які нам хотілося б бачити у всіх без винятку смартфонах, незалежно від вартості і країни.

1. Сканер відбитків пальців

Відносним нововведенням в сучасному мобільному світі можна назвати сканер відбитків пальців. З приходом Android Marshmallow компанія Google додала нативну підтримку, щоб сторонні виробники могли без проблем оснащувати сканером свої пристрої. Як нам здається, цей елемент необхідний у всіх пристроях, які будуть працювати на Android 6.0, оскільки він відмінно справляється з додатковою безпекою девайса і виводить її на новий рівень. І, звичайно ж, наявність сканера не повинно істотно позначатися на ціні.

2. NFC

З розвитком мобільних електронних платежів (Android Pay, Samsung Pay, нещодавно запущена технологія Visa payWave від QIWI) NFC також є необхідністю. Крім фінансової складової, з допомогою NFC також можна обмінюватися файлами і відправляти контакти. Єдине, що незрозуміло, чому багато китайських виробників (Xiaomi, Meizu, OnePlus та інші) ігнорують корисність NFC, адже чіп не займає багато місця, він дешевий, а все необхідне для його роботи вже є в системі.

3. Слот для карт microSD

На жаль, але тенденція до відмови можливостей розширення пам’яті лише зростає, однак завдяки Google, вірніше вбудованої підтримки microSD, Android Marshmallow, виробники можуть переглянути своє ставлення до даного питання. Сподіваємося, що як мінімум половина пристроїв, які вийдуть в 2016 році з Android 6.0 на борту, зможуть запропонувати власнику слот для microSD або хоча б гібрид між Dual SIM або SIM+microSD.

4. Підтримка двох сім-карт

Можливо, далеко не всім знадобиться другий слот для сім-карти, однак його наявність ні до чого не зобов’язує. Багато з нас мають два номери (робочий і особистий, для Інтернету для дзвінків і т. д.), і було б непогано мати можливість встановити відразу дві сім-карти в один пристрій.

5. Оптичний стабілізатор зображення

Не варто зайвий раз розповідати про важливість камери в смартфоні. Виробники приділяють особливу увагу хорошому модулю, однак не тільки за рахунок нього і великої кількості мегапікселів фотографії виходять якісними. Оптичний стабілізатор відмінно працює з різкістю знімків і з експозицією в умовах низької освітленості. Зрозуміло, він також справляється з тремтінням рук під час зйомки, завдяки чому фотографії не виходять розмитими.

 

Натхнення: androidinsider.ru

 

 
comments powered by HyperComments