Главная / Людина / Під час клінічної смерті американка дізналася якого кольору любов

Під час клінічної смерті американка дізналася якого кольору любов

Під час конференції, присвяченій посмертним переживань, медсестра Кімберлі Кларк Шарп розповіла про особистий досвід клінічної смерті, внаслідок чого вона зрозуміла, якого кольору любов.

Як розповіла Кімберлі, в 1970 році, коли вона була 22-річною дівчиною, у неї несподівано сталася зупинка серця під час прогулянки. Жінка розповіла, що прокинулася в незнайомому неймовірно гарному світлому місці, наповненому спокійною музикою. Раптом дівчина побачила вибух недалеко від себе, який був яскравішим від тисячі сонць, однак він не засліплював її, і дивитися на нього було приємно. Яскраве світло виявився золотистого кольору, і Кімберлі раптом усвідомила, що це і є любов. Від світла виходила потужна енергія тепла і доброти. Не знаючи як, але дівчина спілкувалася з цим неймовірним золотистим згустком енергії, і зрозуміла, що призначення людини на Землі – любити.

Після того, як сутність її наповнилася розумінням, дівчина захотіла повернутися в своє земне тіло. В наступну мить вона прийшла до тями вже в лікарні. Кімберлі пам’ятала все і тому розуміла, що свідомість людини насправді не замкнута всередині тіла, а знаходиться поза часом і простором. Більш того, воно може зв’язуватися з колективним розумом, черпаючи звідти всю мудрість людського буття.

 

 
comments powered by HyperComments