Главная / Всесвіт / Після загибелі Cassini NASA готує нову місію до Юпітера

Після загибелі Cassini NASA готує нову місію до Юпітера

Американське космічне агентство NASA після загибелі зонда Cassini готує нову місію на планету Юпітер. Апарат Cassini, відбувши корисну, а також плідну службу, зник в атмосфері Сатурна.


У свою чергу для вчених фахівців подібні місії є дуже важливими. Вони зможуть вивчати космічні об’єкти, а також принести велику користь всьому людству. Астрономи в майбутньому збираються заселити людьми природні супутники Юпітера. Для виконання цієї задумки запуск сучасних космічних апаратів, які досліджують космічні об’єкти, що є дуже важливим. Варто відзначити, що зонд Cassini пропав в атмосфері Сатурна п’ятнадцятого вересня 2017 року.

Як стало відомо, цей процес був заздалегідь запланованим. NASA разом з європейським космічним агентством збирається запустити нові космічні апарати для дослідження планети Юпітер, а також його супутників. Дослідники неодноразово говорили про необхідність освоєння нових планет. Незабаром природні ресурси Землі вичерпають себе. Внаслідок цього людство має відшукувати їх на інших космічних об’єктах.

 
comments powered by HyperComments