Главная / Фото / Плаваючий будинок, як порятунок від сезонних повеней

Плаваючий будинок, як порятунок від сезонних повеней

 
 

Кліматичні умови планети міняються з кожним роком, і аж ніяк не в кращу сторону. Рівень океану повільно, але вірно зростає. Почастішали повені, що стали для Європи справжніми стихійними лихами, та наштовхнули одну з архітектурних компаній на думку про створення плавучих будинків.

06-02-15-foto-600x374-5

Плаваючий будинок як порятунок від повеней

Лондонська архітектурна фірма Carl Turner Archtitects опублікувала на своєму сайті проект плавучого житла (Floating House). Самі дизайнери називають його напівчовном — напівбудинком. Приступаючи до розробки цієї будівлі, архітектори намагалися вирішити завдання недостатнього використання водних шляхів Великобританії і сезонних повеней.

06-02-15-foto-600x386-3

Проект лондонській архітектурної фірми Carl Turner Archtitects

Floating House встановлять на прогумований плавучий піддон розміром 7 х 20 метрів. Повноцінне функціонування будинку практично не залежатиме від зовнішніх факторів. З боків будови поставлять вертикальні панелі, з розташованими на них сонячними батареями. Там же буде знаходитися система по збору дощової води. Внутрішня обшивка будинку припускає використання деревини з високим рівнем гідроізоляції.

06-02-15-foto-600x415-4

Крім житлової конструкції на плаваючому піддоні буде розбито кілька грядок з рослинами.

06-02-15-foto-600x393-2

Внутрішня обстановка плаваючого будинку

Ідея будинку дуже проста, тому його можна встановлювати як на піддоні, так і на прибережних палях. Так як основні комплектуючі будуть проводитися в заводських умовах і доставлятися на місце вже готовими, монтаж будови не займе багато часу. Крім того, архітектори фірми Carl Turner Archtitects розмістили на своєму сайті докладні схеми та опис будівництва плавучого будинку.

06-02-15-foto-600x418-1

Схема пристрою плаваючого будинку

Натхнення: novate.ru

 
comments powered by HyperComments