Главная / Людина / Початок робочого дня до 10 годин гірше від тортур

Початок робочого дня до 10 годин гірше від тортур

 
 

Ранній підйом вранці в школу або на роботу може бути досить болючим для багатьох людей, змушуючи їх відчувати себе втомленими і розбитими на протязі всього дня. Пол Келлі, британський дослідник з Оксфордського університету, говорить, що початок робочого дня до 10 годин ранку гірше від тортур і робить співробітників хворими, слабкими і схильними до стресів.

d393b45e2a9aac657c7b9fb6d3527149

За словами експерта, поступово ми стаємо суспільством, що позбавлене сну. У віці до 55 років циркадні ритми дорослих повністю синхронізовані з нормальним робочим графіком з 9 до 17 годин, і ранній початок дня створює серйозну загрозу для продуктивності, настрою і психічного здоров’я. Пол Келлі каже, що компанії, які змушують співробітників починати роботу раніше, ймовірно, врешті-решт, будуть мати серйозні проблеми зі здоров’ям персоналу.

Келлі зазначає, що у суспільстві визріла потреба в змінах, пов’язаних з переміщенням початку робочого та навчального дня на більш пізній термін, щоб відповідати природним біологічним годинникам людини. Вчені пропонує, що діти від 8 до 10 років повинні приходити в школу до 8:30 ранку або пізніше, 16-річні повинні починати навчальний день о 10 годині ранку, а 18-річні – в 11 годин.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments