Главная / Технології / Пошукову машину навчили передбачати майбутнє

Пошукову машину навчили передбачати майбутнє

Вчені Австралії навчили нову пошукову машину передбачати майбутнє. Величезний обсяг даних соцмереж, що збирається, аналізований і переробляється за допомогою конструкції фахівців австралійського університету Квінсленда, має значний прикладний характер.

c17ee94544ed6ca32bdfbdedf1b93b41
Як розповів керівник розробників професор Сю, вчені зуміли з 96-процентною точністю прогнозувати результати (по округах) виборів в парламент штату Квінсленд. Перемога на виборах в січні 2015 року Ліберально-Національної коаліції, яка перебувала в опозиції лейбористам, стала повною несподіванкою і для них самих, і для абсолютної більшості політиків і експертів країни.

У найближчих планах «команди» Сю — передбачити зі стовідсотковою точністю результати чергових федеральних парламентських виборів в Австралії в 2016 році.

«На мій погляд, ми стоїмо на початку шляху, дотримуючись якого, зможемо почати вирішувати дійсно глобальні проблеми», — сподівається Сю.

Відзначається, що великий інтерес до пошукової машини австралійських вчених проявляють зараз не тільки місцеві, але і зарубіжні політики і бізнесмени.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments