Главная / Фото / Пост-апокаліпсис сьогодні (фото)

Пост-апокаліпсис сьогодні (фото)

 
 

Якщо прикласти певну частку зусиль, то виявиться, що сцени постапокаліптичного світу можна відшукати і в нашому реальному житті. Яскравим прикладом таких ідей є фотограф Давид де Руеда (David de Rueda).
Він побував у різних куточках нашої планети і зібрав по-справжньому постапокаліптичні миті в реально існуючих місцях. У цьому матеріалі ви побачите фотографії, зроблені в дев’яти країнах світу, які автор встиг відвідати за шість тижнів часу. Після назви, читайте короткий коментар до знімка від автора.

«Загублений у космосі»
Цей знімок є підсумком 180-кілометрової поїздки по бездоріжжю пустельної місцевості Казахстану, а потім 45-кілометровою пішохідної прогулянки по закритій зоні. Це було приголомшливо – виявити два зразки радянської космічної гонки в покинутому ангарі.


«Втрачена ера»
Це покинутий монумент-пам’ятник Бузлуджа. Він розташований на Балканах в Болгарії і був символом розквіту радянської епохи. Тепер всередині він виглядає, як місце, де раніше мешкали інопланетяни.


«Вічне очікування»
Санпропускник лікарні в покинутому українському місті Прип’яті. Перше, що кинулося в очі – однотонність фарб і відчуття, ніби час дійсно зупинився.


«Заморожені зірки»
Цей занедбаний радар розташований в горах Італії. Ми протягом трьох годин йшли по півметровому снігу, поки досягли цих заморожених антен.


«Рідний корабель»
Ліннахолл – занедбаний концертний зал в естонській столиці. Я штучно освітлив будівлю. В реальності там пітьма. Зсередини це дуже схоже на інопланетний космічний корабель.


«Висока частота»
Це місце знаходиться під Москвою. Покинута експериментальна електростанція. Територія охороняється цілою ордою собак. Після недовгих умовлянь, сторож нас таки впустив на територію.


«Мрія дитини»
Я довго шукав ракурс, щоб повністю захопити колесо огляду, навколишню занедбану обстановку і самого себе поруч. Вийшло.


«Ядерне падіння»
Це фото зроблено всередині так і не завершеної градирні Чорнобильської атомної електростанції.


«Кафе Прип’ять»
Це будівля колишнього кафе з такою назвою. Я використовував два додаткових джерела світла, і довга витримка дозволила передати атмосферність вітражів.

«Сумнівний курс»
Всередині території занедбаної текстильної фабрики XIX-го століття в Санкт-Петербурзі.


«Єдиний»
Частина покинутій електростанції в Будапешті з прекрасною можливістю передачі масштабу. Я як у фантастичному фільмі.


«Капсула часу»
Ще один оригінальний об’єкт Будапешта – кладовище паровозів. Розташоване всередині чинного депо, воно створювало відчуття території, де час стоїть вже не один десяток років.


«Нічні душі»
Десь у безлюдному районі південного узбережжя Ісландії лежить цей занедбаний Douglas DC-3, потерпілий колись катастрофу. Я приїхав туди в 4 години ранку, щоб поставити довгу витримку і створити це магічне фото.


Натхнення: re-actor.net

 
comments powered by HyperComments