Главная / Технології / Поїзд на магнітній подушці встановив рекорд швидкості (відео)

Поїзд на магнітній подушці встановив рекорд швидкості (відео)

Поїзд нового типу використовує технологію магнітної левітації. Китайська компанія CRRC створила маглев нового типу. Вдосконалені технології дозволили транспорту майбутнього розвинути швидкість 600 км/год.

18f22865f7fbac179a47b3f47f5eab7f

Маглев – поїзд на магнітній подушці. Він піднімається в повітря за рахунок дії потужного магнітного поля. Так як тертя при русі відсутнє, це дозволяє поїздам рухатися максимально швидко.

У минулому році японський маглев досяг рекордної швидкості – 590 км/год. Однак перших пасажирів він зможе перевозити лише в 2027 році – раніше не вдасться побудувати лінію для руху транспорту майбутнього.

Китайські розробники заявили, що створили маглев нового типу, і поліпшили рекорд на 10 км/год. Тестування проводилося на спеціально побудованій лінії довжиною 5 км.

 

Відзначимо, що в Китаї вже повноцінно працюють маглеви. Так, на швидкісній лінії, яка з’єднує центр Шанхаю з аеропортом, пасажирські потяги на магнітній подушці розганяються до 430 км/год.

CRRC має намір випустити маглеви, які будуть пересуватися зі швидкістю 200 км/год, для використання всередині країни, і транспорт для міжнародних перевезень, який буде розвивати швидкість до 400 км/год. Нові поїзди будуть споживати на 10% менше енергії в порівнянні з існуючими рішеннями.

 
comments powered by HyperComments