Главная / Людина / Правила сексу в 30, 40, 50 років

Правила сексу в 30, 40, 50 років

 
 

30 років: переваги

У 30 років жінки перебувають на піку своєї чуттєвості, незважаючи на зниження рівнів прогестерону, естрогену і тестостерону. Вони вже знають, чого хочуть, не соромляться свого тіла і впевнені в собі. А адже це найголовніше в ліжку, чи не правда?

30 років: труднощі

Після пологів виділення тестостерону різко знижується, а лактація пригнічує овуляцію разом з синтезом естрогену і прогестерону. У зв’язку з цим сексу може просто не хотіти. Підказати рішення? Це мастурбація. Вона покращує кровопостачання статевих органів і підвищує синтез необхідних гормонів.

40 років: переваги

У це складно повірити, але фахівці стверджують, що в період падіння рівнів статевих гормонів жінки починають відчувати підвищене лібідо. Вони частіше фантазують про секс і втілюють свої фантазії в життя, ніж жінки молодшого віку. Вчені пояснюють це тим, що жіночий організм хоче скористатися останньою можливістю завести дитину.

40 років: труднощі

Періменопауза – це перехідний період, який триває кілька років, перед тим, як припиняться менструації. Коливання рівнів тестостерону, естрогену і прогестерону в періменопаузі може знижувати лібідо, викликати припливи і нерегулярні місячні.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

40 років: труднощі

Щоб дещо згладити неприємні прояви періменопаузи, лікар може порекомендувати вам прийом нізкодозованних гормональних препаратів для нормалізації нестабільного рівня естрогену. При наявності сухості і дискомфорту в піхві рекомендується застосування місцевих гормональних препаратів у вигляді свічок і кремів, наприклад, Овестіна.

50 років: переваги

Деякі автори називають вік 50-65 років кульмінацією дорослого життя. Ви здивуєтеся, але 71% опитаних у віці 50-60 років (більше, ніж в якій-небудь іншій віковій групі) зізналися, що їх останній секс закінчився оргазмом. Є ще порох у порохівницях!

50 років: труднощі

Різкий брак тестостерону та естрогену викликає значне зниження лібідо. Тим не менш, при бажанні можна його відновити. Вам допоможуть спеціальна гормонозамінна терапія, препарати тестостерону у вигляді крему, гелю або пластиру та інші засоби. Слід пам’ятати, що ефективність цих засобів для підвищення лібідо ставиться під сумнів. Можливий розвиток побічних ефектів.

50 років: труднощі

Чим більше у вас зайвих кілограмів, тим менше у вас тестостерону! Якщо ви страждаєте ожирінням, зниження маси тіла на 10% може змінити ваше сексуальне життя! Крім того, всього 20 хвилин спортивних вправ покращують кровопостачання геніталій, запобігаючи сухості і дискомфорт у піхві. Також в цьому допоможе препарат Овестін.

Натхнення: zdorovieinfo.ru

 
comments powered by HyperComments