Главная / Авто / Представлений електромобіль Kugel — мінікар форм-фактора Smart

Представлений електромобіль Kugel — мінікар форм-фактора Smart

Після появи в мережі першого зображення компактного міського електрокара Kugel журналісти взяли інтерв’ю у розробника моделі Андрія Джазовського, відомого як творця суперкара Hymera.

За словами Джазовського, автомобіль Kugel – це компактний (всього 2,7 м в довжину) міський електромобіль, який буде вироблятися у місті Малага (Іспанія). На нього вже є замовлення від влади Монако, а також від українського екопоселення під Борисполем.

Дизайн електромобіля Kugel розробив Dejan Hristov. Завдяки кулястому кузову машина істотно відрізняється від нинішніх конкурентів. Автомобіль виконаний в двох варіантах – трьох — і шестимісному. Місце водія в Kugel знаходиться посередині, двоє пасажирів переднього ряду розміщені трохи позаду.

Кузов новинки зроблений зі склопластику, що дозволяє виготовляти його дрібносерійно на невеликому підприємстві, а не на автозаводі. Передбачені спеціальні модифікації для служб доставки.

Мінікар Kugel буде проводитися тільки з електричною силовою установкою. На сьогодні машина приводиться в рух 3,3-кіловатним електромотором, крутний момент якого становить 130 Нм. Запас ходу може коливатися від 180 до 220 км (з опціональним зарядним пристроєм), а повний заряд батарея отримує за 20 хвилин.

На даху Kugel розміщені сонячні батареї, які в денний час здатні забезпечувати роботу кліматичної системи. Габарити тримісної моделі — 2,7 м в довжину, 1,55 в ширину і 1,56 у висоту, колісна база складає 1867 мм. Авто може взяти на борт 250 кг.

Вартість електромобіля на момент початку продажів влітку 2018 року складе від 9500 євро.

 
comments powered by HyperComments