Главная / Здоров'я / Представлений список найголовніших причин захворювання на рак

Представлений список найголовніших причин захворювання на рак

Американським онкологічним товариством була створена група дослідників з метою визначення найбільш небезпечних звичок, які підвищують вірогідність виникнення раку. Результати наукової роботи опублікували на сторінках інтернет — порталу Zmescience.

Для проведення детального дослідження, вченими були проаналізовані інформаційні дані з Національного інституту раку, а також Центрів по контролю і профілактиці захворювань США. Як з’ясувалося, надмірна пристрасть до тютюну, алкоголю та зловживання м’ясними дієтами, грає головну роль у підвищенні шансів розвитку ракових пухлин. Особливо відзначено і вплив на виникнення захворювання наявність надмірної ваги і малорухливого способу життя.

На першому місці списку із найбільш небезпечних шкідливих звичок знаходиться куріння. Орієнтовно на 20% загальної кількості захворювань на рак припадають наслідки від вживання тютюну. При цьому смертельні наслідки у таких випадках на рівні 28,8%. Що становить небезпеку практично в кожному третьому випадку.

Вибір другого місця розподілили для ризиків виникнення раку від ожиріння. Зв’язок надмірної ваги з причиною утворення раку виявлений у 7,8% випадках, відсоток кількості смертельних випадків склав 6,5%.

За загальними результатами вчені підсумували, що проста відмова від звички, пов’язаних з курінням і систематичні заняття спортом, дозволяють знизити ризик стати жертвою захворювання раком більше ніж на одну третину. Не варто нехтувати і закликами дослідників періодично проходити медичні огляди, що сприяють допомоги обчислення захворювання на ранній стадії, що значно підвищує шанси успішного і своєчасного лікування.

 

 
comments powered by HyperComments