Головна / Здоров'я / При відмові від паління порушується контроль глюкози при діабеті

При відмові від паління порушується контроль глюкози при діабеті

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Діабетики, що кинули палити, швидше за все, будуть відчувати погіршення контролю глюкози протягом трьох років. З такою заявою виступили британські фахівці з Університету Ковентрі.

05-05-15-foto-600x398-1

Знаючи, що контроль рівня глюкози в крові погіршується під час відмови від куріння, людям з діабетом і їх лікарям можна підготуватися до посилення контролю за рівнем глюкози протягом цього часу, відзначають фахівці.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Група вчених вивчала дані понад 10 тисяч дорослих курців, які страждають на діабет 2-го типу протягом 6 років, щоб дізнатися, як відмова від шкідливої звички пов’язана зі зміною контролю діабету. Результати дослідження показали, що у 3131 (29%) людей, що кидають палити і утримуються від куріння протягом одного року, HbA1c – вимірювання, що вказує, наскільки добре організм може контролювати рівень глюкози в крові – зросла на 2,3 ммоль/моль, або 0,21%, перед тим як поступово знижуватися. За цей же час 5831 (55%) постійних курців, не змінювали свій статус куріння під час експерименту, випробували поступове підвищення рівня HbA1c.

Читайте т

акож: 

Результати попередніх досліджень показали, що зниження рівня HbA1c на 1% у пацієнтів з діабетом знижує на 16% ризик виникнення серцевої недостатності та на 37% ризик мікросудинних ускладнень. Також учені відзначають, що відмова від куріння має велике значення для запобігання ускладнень, що призводять до ранньої смерті у хворих на цукровий діабет. Отже, пацієнти з діабетом повинні продовжувати робити все що можна, щоб відмовитися від куріння.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments