Главная / Здоров'я / При відмові від паління порушується контроль глюкози при діабеті

При відмові від паління порушується контроль глюкози при діабеті

 
 

Діабетики, що кинули палити, швидше за все, будуть відчувати погіршення контролю глюкози протягом трьох років. З такою заявою виступили британські фахівці з Університету Ковентрі.

05-05-15-foto-600x398-1

Знаючи, що контроль рівня глюкози в крові погіршується під час відмови від куріння, людям з діабетом і їх лікарям можна підготуватися до посилення контролю за рівнем глюкози протягом цього часу, відзначають фахівці.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Група вчених вивчала дані понад 10 тисяч дорослих курців, які страждають на діабет 2-го типу протягом 6 років, щоб дізнатися, як відмова від шкідливої звички пов’язана зі зміною контролю діабету. Результати дослідження показали, що у 3131 (29%) людей, що кидають палити і утримуються від куріння протягом одного року, HbA1c – вимірювання, що вказує, наскільки добре організм може контролювати рівень глюкози в крові – зросла на 2,3 ммоль/моль, або 0,21%, перед тим як поступово знижуватися. За цей же час 5831 (55%) постійних курців, не змінювали свій статус куріння під час експерименту, випробували поступове підвищення рівня HbA1c.

Читайте т

акож: 

Результати попередніх досліджень показали, що зниження рівня HbA1c на 1% у пацієнтів з діабетом знижує на 16% ризик виникнення серцевої недостатності та на 37% ризик мікросудинних ускладнень. Також учені відзначають, що відмова від куріння має велике значення для запобігання ускладнень, що призводять до ранньої смерті у хворих на цукровий діабет. Отже, пацієнти з діабетом повинні продовжувати робити все що можна, щоб відмовитися від куріння.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments