Главная / Людина / Приймати душ слід без мила, стверджує експерт

Приймати душ слід без мила, стверджує експерт

Доктор Робінн Чаткан вважає, що часте використання антибактеріального мила в душі шкідливе для здоров’я. На думку експерта, через таке мило тіло може втратити здатність розпізнавати корисні бактерії, пише The Irish Mirror.

26-10-15-foto-600x399-1

У результаті шкідливі бактерії будуть розмножуватися на поверхні шкіри. Також можуть з’явитися висипання. Фахівець рекомендує використовувати максимально м’яке мило з органічних інгредієнтів.

«Кожен день, коли миємося, ми позбавляємося корисних бактерій, які захищають нас від бактерій та екземи. Я раджу більшу частину часу приймати душ без мила. Бруд не провокує хвороби. А ось порушення імунітету внаслідок порушення бактеріального балансу — так», — говорить Чаткан.

Правда, під час епідемій простудних захворювань і вірусу грипу люди повинні проявляти підвищену увагу, регулярно моя руки з милом і теплою водою. Що стосується антибактеріальних засобів, то, наприклад, в минулому році Всесвітня організація охорони здоров’я випустила попередження: антибактеріальні гелі відповідальні за зростання невиліковних бактеріальних інфекцій.

Натхнення: meddaily.ru

 

 
comments powered by HyperComments