Главная / Гумор / Привид лякає відвідувачів англійського пабу (відео)

Привид лякає відвідувачів англійського пабу (відео)

Камера спостереження, встановлена в ресторані італійської кухні в місті Вейкфілд, розташованому на півночі Англії в графстві Уест-Йоркшир, зафіксувала аномальну активність.

20a044247882e6eae363c1139841d162

У той час як співробітники ресторану розмовляли між собою, з підноса, що стоїть на барній стійці, шкереберть злетів склянку. На цьому розмова між офіціанткою і барменом припинилася, і вони з подивом переглянулися, явно спантеличені тим, що тільки що сталося.

Власник ресторану Шон Дікін повідомив, що це лише один з багатьох паранормальних випадків в його закладі, який відкрився всього три місяці тому.

 

«З того часу як ми відкрилися, сталося кілька незвичайних речей, причому завжди в одному місці, — сказав Шон. – Одного разу в барі один за одним впали шість келихів для шампанського».

За його словами, стався ще один інцидент, коли якась надприродна сила вибила з рук офіціанта цілий піднос зі склянками. Власник пабу припускає, що поява паранормальної активності пов’язана з недавньою реставрацією старовинного будинку, який, можливо, потривожив духів, що живуть в цьому будинку.

 
comments powered by HyperComments