Главная / Здоров'я / Пробіотик Ентерожерміна: в чому унікальність препарату?

Пробіотик Ентерожерміна: в чому унікальність препарату?

Хоча дисбактеріоз не є первинним захворюванням, а лише наслідком інших патологій організму, на нього страждає приблизно 90% населення країни. Порушення нормальної мікрофлори організму супроводжується цілим комплексом неприємних симптомів – від болю у животі та діареї до більш серйозних проблем. Додатково, дисбіоз майже завжди є першопричиною низки гінекологічних захворювань у жінок (наприклад, кандидозу). Ентерожерміна – інноваційний препарат подвійної дії, котрий здатен не лише скоротити кількість патогенної мікрофлори, але й відновити нормальну мікрофлору кишківника.

Пробіотик Ентерожерміна

Як це працює?

Унікальність пробіотика Ентерожерміна полягає у спороутворюючих бактеріях Bacillus clausii. Одна його доза містить приблизно два мільярди бактерій. Мікроорганізм утворює міцну оболонку, котра надійно захищає його від негативного впливу несприятливого для життя та розмноження середовища. Ця здатність дозволяє бацилі подолати шлунково-кишковий бар’єр. Потрапляючи до кишківника, до сприятливого для життя середовища, Bacillus clausii звільняється від оболонки та активується.

Препарат завдає подвійного удару: пригнічує хвороботворні мікроорганізми, знижуючи їхню масу до допустимих показників, та одночасно стимулює розмноження корисної мікрофлори кишківника, відновлюючи баланс. Активна дія пробіотика помітна вже за дві години після прийому – усуваються основні симптоми дисбіозу.

Кому слід приймати препарат?

Як правило, пробіотики – складова комплексного лікування захворювань, які передбачають приймання антибіотиків. Річ у тім, що антибіотики знищують не лише чутливі до них мікроорганізми, але й пригнічують корисну мікрофлору, знижують імунітет. Як наслідок – порушується баланс мікроорганізмів, що і тягне за собою розлади шлунково-кишкового тракту та проблеми в сечостатевій системі. Bacillus clausii у складі препарату Ентерожерміна є стійкими до дії антибіотиків, що робить їх просто незамінною складовою підтримуючої терапії.

Препарат показаний не лише для лікування мікрофлори кишківника, але і для профілактики. Пробіотик має імуностимулюючу дію й продукує низку потрібних організму вітамінів, включаючи В1, В2, В6, біотин та вітамін К. Окрім того, прийом Ентерожерміна не має обмежень по віку. Приймати препарат можна також під час вагітності та у період лактації.

Інструкція із застосування

Препарат випускається у формі суспензії та у капсулах. Питна форма пробіотика зручна та готова до споживання навіть на ходу: її не потрібно розчиняти чи запивати водою, не потрібно дозувати (1 ампула=одна доза). Окрім того, її зручно зберігати, оскільки не потребує певного температурного режиму (не втрачає своїх властивостей навіть при 30 градусах тепла).

Дозування:

Суспензія:

  • для дорослих – 2-3 ампули на добу;
  • для дітей – 1-2 ампули на добу.

Капсули:

  • для дорослих – 2-3 капсули на добу;
  • для дітей – 1-2 капсули на добу.

Ентерожерміну визнано одним із кращих пробіотиків у 71 країні світу. Досвід її використання у лікуванні дисбалансу природної мікрофлори організму налічує близько 50 років, також препарат рекомендовано Всесвітньою асоціацією гастроентерології.

 
comments powered by HyperComments