Главная / Людина / Психологи пояснили, які жіночі якості цінують чоловіки

Психологи пояснили, які жіночі якості цінують чоловіки

Провідні дослідники з Німеччини здійснили комплекс унікальних у своєму роді спостережень, результат яких дозволив фахівцям визначити ті жіночі якості, які чоловіки хочуть бачити в своїй обраниці.

cd2ee37032dbe5d4c4ea5633608bde2a

За словами співробітників клінічних установ, для отримання точних відомостей лікарям довелося реалізувати масштабне опитування. Слід зауважити, що в дослідженні взяли участь представники сильної статі у віці 25-50 років. Виявилося, що для успішного шлюбу дівчата повинні володіти трьома якостями.

  1. Перше – це вміння смачно готувати. Всі хлопці люблять смачно поїсти, отже, якщо дама буде випікати смачні торти і пироги, ймовірність того, що юнак піде до іншої – дорівнює 0.
  2. Друга якість – це вміння жінок стежити за собою. Далеко не кожен чоловік захоче бачити перед собою дівчину, яка страждає ожирінням. Крім того, представниця слабкої статі має хоча б трошки займатися спортом.
  3. Третій фактор, який впливає на розвиток романтичних відносин – це любов до експериментів в ліжку. Хлопці заявляють, що жінки повинні вносити свою лепту в інтимне життя.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments