Главная / Людина / Психологи розкрили секрет залучення уваги жінок

Психологи розкрили секрет залучення уваги жінок

 
 

Фахівці зі Стенфордського університету розповіли, як завоювати увагу жінок вже на першому побаченні, щоб відносини з нею тривали надалі. Для цього вчені проаналізували більше тисячі коротких знайомств протилежної статі, які називають «Швидкі побачення».

18-02-15-foto-600x299-1

Суть даного заходу полягає в тому, що чоловік і жінка протягом короткого часу, після цього міняються партнерами. Потім проходить анкетування, після якого кожному з учасників «Швидкого побачення» потрібно вибрати собі партнера для подальшого проведення часу та спілкування. Головним у цьому заході є здатність «зачепити» партнера вже протягом перших хвилин розмови. Так ось вченим вдалося з’ясувати, що ж «чіпляло» обох партнерів.

Як з’ясувалося, жінки зацікавлювалися представником сильної статі, якщо він надавав їм можливість висловитися першими, а також менше говорили про свою роботу.

До того ж, подивитися на чоловіка іншими очима дозволяло те, що він перебивав монолог жінки з однією метою — дати більш детально оцінку предмету того, про що говорить жінка.

У цікавих для слабкої статі бесідах частіше обговорювалися саме жінки. Так, чоловіки часто застосовують займенник «ти», в той час як жінки — «я».

Як відзначають вчені, достатньо скористатися результатами даного дослідження, щоб завжди «бути на коні» і користуватися успіхом у жінок.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments