Главная / Здоров'я / Психологи склали список основних ознак «смартфонової» залежності у людей

Психологи склали список основних ознак «смартфонової» залежності у людей

 
 

Група психологів з Англії зробила заяву про те, що люди, які користуються смартфонами, можуть стати залежними. За словами лондонських фахівців, «смартфонова хвороба» може виникнути в тому випадку, якщо людина тривалий час користується мобільним телефоном або зовсім не може обійтися без нього, навіть вночі під час сну.

9803c094fcbfe46057d36a04cebb4c77

Вчені заявили, що цей новий вид захворювання, притаманний людям 21-го століття. Даний феномен провокує появу серйозних проблем зі здоров’ям людини. Проаналізувавши результати дослідження, вчені встановили, що 13% користувачів страждають від «смартфонової» залежності. День у день середньостатистичні власники смартфона близько 4 годин приділяють своїм апаратам.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Чим більше часу людина приділяє користуванню смартфоном, тим вищий ризик того, що вона стане заручником «смартфонової» залежності, яка може стати причиною підвищеного нарцисизму – діагнозу більш небезпечного, ніж невроз.

Читайте також: 

За запевненнями фахівців, сьогодні кількість людей, які залежать від смартфонів, тільки збільшується. Як стверджують психологи, завзяті користувачі смартфонів не можуть залишити його навіть на одну годину.

Фахівці прирівнюють мобільні пристрої до тютюнових виробів, кажучи про те, що на них теж треба наносити написи про потенційну шкоду для здоров’я.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments