Главная / Людина / Психологи з’ясували, що шукають хлопці і дівчата у своїх других половинках

Психологи з’ясували, що шукають хлопці і дівчата у своїх других половинках

Група фахівців провела цікаве спостереження, в ході якого науковці з’ясували, яким чином хлопці та дівчата шукають собі супутників життя.

f27fcc18d9a1387914b627b21b93a48e

На думку психологів, деякі риси характеру і стилі поведінки можуть залучити як жінок, так і чоловіків. Однак, іноді буває так, що в знайомстві зацікавлений тільки одна людина. Коли люди вибирають постійного сексуального партнера, вони аналізують свої бажання та уподобання. Підсумки проектів опубліковані в The Independent. Слід зауважити, що у дослідженнях взяли участь 4499 представників сильної статі і 5310 жінок з 37 країн світу.

Авторами спостережень стали співробітники з Шакельфорда, Шмітта і Басса. Добровольці повинні були розповісти про свої ідеальні відносини. Середній вік досліджуваних коливався від 22 до 23 років. Підсумки експериментів показали, що існує, як мінімум 4 фактори, на які люди звертають особливу увагу. Перше місце посів матеріальний стан претендента, друга позиція закріпилась за красою, надійністю, стабільністю та рівнем здоров’я людини. Третє місце зайняли освіта, любов до дітей і сімейність. Останню позицію психологи закріпили за релігійними переконаннями.

Таким чином, перш ніж зробити остаточний вибір, кожна людина аналізує сукупність даних факторів.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments