Главная / Ґаджети / Психологи з’ясували, як користуватися смартфоном і не відчувати стрес

Психологи з’ясували, як користуватися смартфоном і не відчувати стрес

Вчені розповіли, як користуватися телефоном і не нервувати. Для цього необхідно налаштувати систему оповіщень і отримувати їх тричі надень. Таким чином, пристрій не буде відволікати і дратувати людини.

За словами психологів, даний підхід підвищить продуктивність людини і поліпшить настрій. Останнім часом до депресивного стану призводить зловживання ґаджетами і відсутність живого спілкування. Кожне оповіщення відволікає користувача. Дослідження показують, що на перевірку девайса йде до 25 хвилин в день.

Формат триразового оповіщення є більш вдалим, ніж повідомлення, що розсилаються раз на годину. За словами експерта люди, які не відволікаються на телефон, відчувають себе краще і щасливіше.

Дослідження показують, що повідомлення, які постійно приходять, призводять до появи стресу. Такі настрої спостерігалися у першій групі випробовуваних. При цьому відключення повідомлень також не допомогло, оскільки користувачі хвилювалися, що могли пропустити щось важливе.

Найкраще почували себе ті, кому повідомлення приходили три рази в день. За словами психологів, найкращою є орієнтовна система, коли юзер отримував би всі повідомлення в заданий час, а термінові – відразу ж спливали на екрані.

 
comments powered by HyperComments