Главная / Відео / Радість від кожного прожитого дня: Відео про дорослішання врятованого пса

Радість від кожного прожитого дня: Відео про дорослішання врятованого пса

 
 

Спасенная собака Пегас.Врятований пес Пегас.
Дейв Майнерт взяв під свою опіку слабкого і, за словами ветеринарів, «малообіцяючого» цуценя. Але замість того, щоб зосереджуватися на негативі, Дейв вирішив задокументувати кожен день життя свого песика, поки він ще живий. Нещодавно він зробив невелике відео про дорослішання цього незвичайного вихованця.

Мне сказали, что если собака выживет, она ослепнет и оглохнет.
Мені сказали, що якщо собака виживе, вона осліпне і буде глухою.
И тогда я решил запечатлеть каждый день, который ей остался.І тоді я вирішив зафіксувати кожен день, який їй залишився.
Пегаса, як назвали песика, врятували від нелегальних розвідників. Її забарвлення — «merle» — вважається дуже рідкісним і дорогим. За такими собаками слід дуже ретельно стежити і ні в якому разі не зводити один з одним, оскільки таке потомство дуже часто з’являється з сильними фізичними дефектами.

Пегас зі своїми братами і сестрами були якраз з такого «забороненого» виводка. В той час, як інші цуценята загинули, маленькому Пегасу дивом вдалося вижити, проте ветеринари не давали особливих шансів на те, що він буде жити довго. До того ж, була велика ймовірність, що собака залишиться сліпою і глухою.

Пегас нашла свой дом, где ее любят.
Пегас знайшла свій дім, де його люблять.
Пегас наслаждается своей жизнью.
Пегас насолоджується своїм життям.
Двойное сэлфи.Подвійне селфі.
Дейв Майнерт (Dave Meinert), господар Пегаса, вирішив зафіксувати дні життя свого собаки. Він взяв її, коли їй було всього 4 тижні від народження, а зараз Пегас — 7-місячний життєрадісний пес. Пройшло не так багато часу, щоб говорити, що ветеринари помилилися, і тому Дейв цінує кожен день, прожитий разом зі своім улюбленицем. «Я не знаю, скільки відведено прожити цій собаці, але жити сьогодні — це вже чудово».

Взросление Пегаса.
Дорослішання Пегаса.
Натхнення: www.kulturologia.ru

 
comments powered by HyperComments