Главная / Авто / Рейтинг країн світу за якістю бензину

Рейтинг країн світу за якістю бензину

Міжнародним центром (далі — МЦ) з нагляду за якістю пального (повна назва організації англійською — The International Fuel Quality Center, скорочене — IFQC) був опублікований рейтинг якості бензину в 100 країнах світу, заснований на рівні вмісту в ньому сірки.

1-27-11-2016-600-375

Для довідки: вищевказаний МЦ виник у 1998 році як відділення Hart Energy Publishing LLP. Ця інформаційна компанія в сфері енергетики — зараз одна з найбільших у світі. IFQC – це служба, що спеціалізується на зборі аналітичних даних за якістю транспортного пального.

Сірка — це природна складова нафти. Внаслідок неповного очищення сировини вона залишається в транспортному пальному. Коли бензин згорає, сірка потрапляє в повітря. Сполуки сірки впливають на здоров’я людей, довкілля згубний вплив. Завдяки очищенню бензину можна значно знизити рівень викиду сірки, оксидів азоту, вуглецю, зробити роботу двигуна більш тривалою і ефективною.

Дані рейтингу IFQC оновлюються кожні півроку. Місцезнаходження країни в рейтингу, складеному в останній раз, визначалося на підставі:

  • максимально допустимої норми вмісту сірки в бензині, заснованої на національних стандартах;
  • максимально допустимої норми згідно з місцевим або регіональним стандартам (наприклад, це правило діяло для міст або штатів);
  • року введення обмежень.

Які висновки випливають з проведеного дослідження, де найякісніший бензин? Згідно з аналітичними даними IFQC, найкращий за якісним складом варіант пропонують в Німеччині. Друге місце в рейтингу було відведено Японії. На третьому місці розмістилося одночасно кілька країн: його поділили між собою Австрія, Данія, Естонія, Угорщина, Фінляндія, Швеція. Польща знаходиться на 9 позиції. Україну можна побачити на 48 рядку списку даних, представленого IFQC. Якість бензину в Росії удостоїлася лише 84 місця.

Є і помітні стрибки, причому як позитивного характеру, так і негативного. Найбільш вагоме погіршення якості бензину в країнах світу — у США. Дана країна втратила цілих 35 позицій. Росія здала 34 позиції, Канада — таку ж кількість, Узбекистан втратив 30 позицій, а Азербайджан — 27. Найбільш помітно поліпшення якості пального в Марокко: країна перемістилася в рейтингу IFQC на 76 позицій. Місце Албанії стало вище на 36 позицій, Македонії — на 33, Південної Кореї — на 29, Панами — на 28.

Натхнення: basetop.ru

 
comments powered by HyperComments