Главная / Фото / Ресторан-водоспад на Філіппінах

Ресторан-водоспад на Філіппінах

 
 
Ресторан-водоспад на Філіппінах

На курорті Сан-Пабло, що на Філіппінах, є незвичайний еко-ресторан. Вся справа в тому, що відвідувачі цього закладу мають можливість пообідати прямо у водоспаді, не в печері за ним, не на зеленому полі з видом на водоспад, а практично в його водах.

Ресторан-водоспад на Філіппінах

Настільки незвичайне зіткнення з природою коштує трохи дорожче, ніж похід в звичайний ресторан того ж класу, що робить заклад вельми популярним і доступним, якщо не поїсти, то хоча б подивитися. Втім, відвідувачі, спраглі такого зіткнення з природою, завжди можуть зняти столик поруч, причому трохи дешевше.

Ресторан-водоспад на Філіппінах

Найбільш «ризикові» гості можуть замовити столик на платформі прямо біля падаючого стовпа води. Проточна під ногами вода і бризки від самого водоспаду – невід’ємне доповнення для кожного сніданку, обіду і вечері на цьому місці. Також будь-хто може піти і «зануритися» у водоспад, або ж полежати поруч з ним в проточній воді.

Ресторан-водоспад на Філіппінах
Ресторан-водоспад на Філіппінах

Вода в цьому місці чиста і досить тепла, в ній немає бруду, мулу, вона не несе неприємний запах або інші подібні речі. Кухня незвичайного ресторану розташована зовсім поруч з його водною секцією. Варто також додати, що ресторан Villa Escudero – це може бути єдиний заклад, де з’явиться до столу напівголим і мокрим – нормально.

Ресторан-водоспад на Філіппінах

Окрім того, в Villa Escudero багато чарівних «зелених» видів місцевої природи. Навколо «мокрого» майданчика ростуть пальми, чагарники і квіти, навколо чуються «розмови» філіппінських птахів. Відвідування цього місця може залишити не менше приємних спогадів, ніж візит у наймальовничіші куточки природи. Варто також додати, що крім їжі, в незвичайному ресторані передбачено безліч інших традиційних філіппінських розваг.

Натхнення: www.ecobyt.ru

 
comments powered by HyperComments