Главная / Авто / Revero — електромобіль з дахом із сонячних батарей (фото + відео)

Revero — електромобіль з дахом із сонячних батарей (фото + відео)

Revero — дуже гарний автомобіль, судячи з усього, володіє низкою цікавих особливостей, тому ціна в 100 тисяч доларів за базову комплектацію на даний момент виглядає цілком виправданою.

Компанія Fisker Automotive повертається на ринок з новою моделлю електричного седана класу люкс. Виробник електромобілів Fisker почав роботу в 2011 році і при вдалому збігу обставин міг скласти гідну конкуренцію Tesla Motors, проте в розпал розробки автомобіля компанія зіткнулася з фінансовими труднощами: гроші на те, щоб продовжити роботу, раптово скінчилися, продукція вимагала суттєвих доробок, а інвесторів переконати не вдалося, тому виробництво довелося згорнути, сама компанія незабаром оголосила про початок процедури банкрутства в 2013 році.

30-08-16-foto-600x335-2

Тим не менш, один з партнерів компанії, китайський постачальник автомобільних запчастин Wanxiang, висловив бажання придбати активи розореної компанії, що незабаром і зробив. Ім’я компанії було вирішено змінити, тепер виробник називається просто Karma. Китайські власники затвердили нове керівництво і в даний момент зайняті роботою над новим електромобілем Revero, за основу якого взята Fisker Karma, попередня розробка компанії.

30-08-16-foto-600x336-4

У Revero багато спільного зі своїм прототипом, проте є і ряд відмінностей і сучасних рішень, дизайн ж залишили майже без змін — все ті ж елегантні обтічні форми і фірмовий дизайн, повідомляє hi-news.ru

У салоні встановлять нову інформаційно-розважальну систему, яка, за словами розробників, буде зрозумілою, простою і гарною. У заяві міститься і «камінчик в город» Tesla:

Якщо ви шукаєте бортовий комп’ютер з інструкцією на 200 сторінок, яку треба прочитати і визубрити тільки для того, щоб включити його, пошукайте в іншому місці.

30-08-16-foto-600x342-3

30-08-16-foto-600x425-1

Дах сонячних панелей — ще одна ключова особливість новинки, яка активно просувається творцями. Виробник відзначає, що таке рішення дозволить заряджати автомобіль в русі і тих місцях, де немає доступу до зарядної станції. Втім, спочатку краще побачити таке нововведення у справі.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments