Головна / Технології / Робот Da Gou» — китайський варіант відомого американського робота «Big Dog» — відео

Робот Da Gou» — китайський варіант відомого американського робота «Big Dog» — відео

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Більше двох років тому чотири примірники чотирилапих роботів Big Dog американської компанії Boston Dynamic, яка згодом була куплена компанією Google, були передані американським військовим в якості системи Legged Squad Support System (LS3) для проведення всебічних випробувань.

Виявляється, що не тільки американці вели розробки в напрямку створення чотирилапих роботів.  Китайська державна компанія NORINCO (China North Industries Corporation), крім усього іншого випускає і продукцію військового призначення, представила на виставці, що пройшла в серпні цього року, власний варіант чотириногого робота військового призначення, який має офіційну назву Mountainous Bionic Quadruped Robot і неофіційну назву Da Гоу, що в перекладі з китайської як раз і означає Big Dog.

foto_cikavosti_09.09.2014-09_resized

 

Робот Da Gou є розробкою науково-дослідного інституту NORINCO Vehicle Research Institute. Вага робота складає 130 кілограм, він може нести на собі корисний вантаж вагою до 30 кілограмів, рухатися зі швидкістю 6 кілометрів на годину і долати нахили, крутизною до 30 кутових градусів. Всі ці характеристики дуже нагадують характеристики перших американських зразків роботів Big Dog і LS3 (110 кілограм, 6.4 кілометра в годину і 35 градусів), але які були здатні нести вантаж вагою від 150 до 300 кілограмів.

Судячи з мінімальної вантажопідйомності робота Da Гоу, відповідна програма компанії NORINCO знаходиться в ранній стадії її реалізації, такі моделі подібних китайських роботів, швидш за все, будуть демонструвати більшу вантажопідйомність, більш високу швидкість пересування і мати більш ємні акумуляторні батареї, ніж нинішні, які забезпечують лише дві години безперервного функціонування.

Цілі, з якими створювався робот Da Гоу, в точності повторюють цілі, для яких створювався американський робот LS3. Ці роботи призначені для перенесення вантажів, включаючи продовольство, медикаменти і боєприпаси, крокуючи по п’ятах за бійцями закріпленого підрозділу або переміщаючись по запрограмованому маршруті. Робот Da Gou, забезпечений спеціальним обладнанням і не видає настільки гучного шуму, як робот LS3, може виконувати завдання по веденню скритного спостереження і розвідки, а при установці на робота зброї, її конструкція допускає таку можливість, робот буде здатний надати підтримку вогнем бійцям закріпленого підрозділу. Крім цього, робот Da Gou може бути використаний при проведенні операцій з пошуку і порятунку постраждалих в результаті стихійних лих, техногенних катастроф та ліквідації наслідків катастроф.

Відео про Legged Squad Support System (LS3)

 
comments powered by HyperComments