Главная / Людина / Робота більше 48 годин на тиждень підвищує ризик розвитку алкоголізму

Робота більше 48 годин на тиждень підвищує ризик розвитку алкоголізму

Люди, які працюють довше 48 годин на тиждень, більш схильні до розвитку небезпечних взаємин з алкоголем, попереджають експерти з Фінського інституту гігієни праці.

14-01-15-foto-600x337-1

Понад 14 алкогольних напоїв на тиждень для жінок і більше 21 напою для чоловіків вважається небезпечним, збільшуючи ризик розвитку хвороби печінки, раку, інсульту, ішемічної хвороби серця і проблем з психічним здоров’ям, кажуть фахівці.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Проведені дослідження показали зв’язок між роботою більше 48 годин на тиждень і ризиком розвитку алкоголізму. Фахівцями були проаналізовані 333693 чоловік в 14 країнах. Було встановлено, що збільшення кількості робочих годин підвищує ймовірність більш високого вживання алкоголю.

Результати показали, що люди, які працювали від 49 до 54 годин на тиждень і 55 годин або більше, мали на 13% і на 12% відповідно більш високий ризик розвитку алкогольної залежності, в порівнянні з тими, хто працював від 35 до 40 годин на тиждень.

Читайте також: Більшість п’яниць — не алкоголіки

Автори дослідження відзначають, що не було виявлено ніяких відмінностей між чоловіками і жінками, віковими групами, соціально-економічним статусом або регіоном проживання. Таким чином, робоче місце є важливим параметром для запобігання зловживання алкоголем, тому що більше половини дорослого населення зайняті на роботі понад норму, підсумовують фахівці.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments