Главная / Людина / Робота в інтернеті на дому підвищує продуктивність праці, довели вчені

Робота в інтернеті на дому підвищує продуктивність праці, довели вчені

Група дослідників з Австралії довела: робота в інтернеті на дому сприяє підвищенню продуктивності. В якості підтвердження своїх слів вчені наводять результати дослідження за участю працівників call-центрів Китаю.

1-06-11-2016-600-341

При влаштуванні на подібні вакантні місця у людини зазвичай є вибір: працювати в режимі фріланса (на дому) або приймати дзвінки в офісі. Згідно з отриманими даними, працівники на дому обробляють дзвінки на 15% активніше і рідше покидають своє робоче місце. Ще фріланс сприяє збереженню фізичних сил, адже не потрібно щодня витрачати час, щоб дістатися до офісу.

Особливо радіють можливості працювати вдома жінки. В обідню перерву можна зайнятися домашніми справами або поспілкуватися з дитиною. Чоловікам більше подобається працювати в офісному просторі.

Слід зазначити, що можливість віддаленої роботи зараз розглядають багато компаній. У деяких країнах ця тенденція досить поширена. В Австралії, наприклад, працювати вдома може кожен третій житель країни. Таких вакансій на ринку праці достатньо.

Натхнення: medvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments