Главная / Технології / «Розумна» маска iDerma допоможе в боротьбі зі старінням (відео)

«Розумна» маска iDerma допоможе в боротьбі зі старінням (відео)

На краудфандінговій платформі Indiegogo почався збір коштів на запуск нової системи омолодження шкіри обличчя iDerma.

iDerma-01

Ряди пристроїв з приставкою «розумний» поповнилися новим ґаджетом — маскою, здатною скоротити кількість зморшок і зробити шкіру обличчя гладкою, пружною і сяючою. Забезпечити такий результат iDerma зможе завдяки 142 вбудованим червоним і інфрачервоним світододам.

В основі iDerma не лежать якісь новаторські технології, подібні пристрою фототерапії, який вже широко представлений на ринку, проте дана новинка набагато зручніша в застосуванні. «Розумна» маска, за словами творців, здатна обробляти всю поверхню обличчя одночасно.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Виглядає iDerma як прозора маска, яка здатна підлаштуватися під будь-яку форму обличчя. Під час роботи пристрій випромінює світлові хвилі різної довжини і повністю покриває кожну ділянку шкіри. В результаті у користувача iDerma зменшується не тільки кількість зморшок, але і червоних плям. Крім іншого творці маски обіцяють поліпшення якості шкіри, звуження пор і освітлення пігментних плям. Щоб домогтися видимих результатів, необхідно носити «розумну» маску близько 10 хвилин тричі на тиждень. Довжина рекомендованого курсу становить 8 тижнів.

Перший прототип iDerma був представлений публіці на початку січня на міжнародній виставці споживчої електроніки, що проходить в Лас-Вегасі.

Читайте також: Колір обличчя відображає стан серцево-судинної системи

На момент написання матеріалу розробникам з Apira Science вдалося залучити 36% від всієї необхідної суми. Проект буде намагатися знайти фінансування на просторах Indiegogo аж до 9 лютого цього року.

У разі успіху маска надійде на ринок за ціною 399 доларів. Тим, хто підтримав кампанію на Indiegogo, будуть надані знижки.

Натхнення: naked-science.ru

 
comments powered by HyperComments