Главная / Ґаджети / Розумне кільце замінить гаманець (8 фото + відео)

Розумне кільце замінить гаманець (8 фото + відео)

Розумне кільце Kerv цілком може замінити гаманець з готівкою і кредитками. Автор проекту позиціонує ґаджет як перше в світі кільце для здійснення безконтактних платежів. Кільце виготовлено з міцного водонепроникного стійкого до подряпин матеріалу, з якого виготовляють зубні коронки і не вимагає підзарядки. Kerv працює за технологією NFC.

Власник ґаджета зможе здійснювати платіж в розмірі до $46 — для оплати покупки досить піднести кільце до платіжного терміналу, який підтримує безконтактні платежі. Не потрібні ні банківські карти, ні PIN-коди, ні смартфон. Інформація про всі здійснені платежі відображається у фірмовому додатку на мобільному пристрої. Зауважимо, що кошти списуються з рахунку, відкритого на захищеному веб-сайті Kerv. Користувач завжди може поповнити баланс зі свого банківського рахунку.

Розробники запевняють, що кільце надійно захищене від клонування і злому, як і їх сайт. Ґаджет чудово підійде велосипедистам, спортсменам, відвідувачам пляжів, басейнів і так далі. В рамках Kickstarter кільце Kerv можна придбати за 25 англійських фунтів.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

 

 
comments powered by HyperComments