Главная / Інтернет / Самостійна діагностика по інтернету становить небезпеку для здоров’я

Самостійна діагностика по інтернету становить небезпеку для здоров’я

 
 

Нове дослідження показало, що пошукові системи надають непотрібну інформацію, що, як правило, призводить до неправильної самостійної діагностики і лікування захворювань, і мабуть з цієї причини люди відкладають візит до лікаря, що погіршує їх стан, пише Daily Express.

12-05-15-foto-600x345-1

Дослідники з Університету Квінсленда в Австралії виявили, що кожен місяць півмільярда пошукових запитів в інтернеті відносяться до теми здоров’я. Люди в спробі отримати інформацію щодо своїх симптомів найчастіше ставлять собі невірні діагнози, а найсумніше, що іноді навіть приймають рішення лікуватися, призначаючи самому собі лікування.

Читайте також: 

Така практика дуже небезпечна, так як діагностику і призначення лікування може проводити тільки людина з відповідною кваліфікацією після очного огляду. Адже симптоми багатьох захворювань схожі, і тільки лікар здатний розібратися в них.

Фахівці відзначили, що люди часто звертаються до пошукових систем, щоб самостійно діагностувати хворобу, але в середньому лише три з перших десяти посилань містять інформацію, корисну для самостійної діагностики. В результаті люди або продовжують шукати, або отримують помилкову відповідь на своє питання. Для вивчення інформації корисно скористатися пошуковою системою тільки в тому випадку, якщо діагноз вже відомий. Фахівці рекомендують не нехтувати візитами до лікаря.

Натхнення: http://www.medicinform.net/news/news37984.htm

 
comments powered by HyperComments