Головна / Інтернет / Самостійна діагностика по інтернету становить небезпеку для здоров’я

Самостійна діагностика по інтернету становить небезпеку для здоров’я

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Нове дослідження показало, що пошукові системи надають непотрібну інформацію, що, як правило, призводить до неправильної самостійної діагностики і лікування захворювань, і мабуть з цієї причини люди відкладають візит до лікаря, що погіршує їх стан, пише Daily Express.

12-05-15-foto-600x345-1

Дослідники з Університету Квінсленда в Австралії виявили, що кожен місяць півмільярда пошукових запитів в інтернеті відносяться до теми здоров’я. Люди в спробі отримати інформацію щодо своїх симптомів найчастіше ставлять собі невірні діагнози, а найсумніше, що іноді навіть приймають рішення лікуватися, призначаючи самому собі лікування.

Читайте також: 

Така практика дуже небезпечна, так як діагностику і призначення лікування може проводити тільки людина з відповідною кваліфікацією після очного огляду. Адже симптоми багатьох захворювань схожі, і тільки лікар здатний розібратися в них.

Фахівці відзначили, що люди часто звертаються до пошукових систем, щоб самостійно діагностувати хворобу, але в середньому лише три з перших десяти посилань містять інформацію, корисну для самостійної діагностики. В результаті люди або продовжують шукати, або отримують помилкову відповідь на своє питання. Для вивчення інформації корисно скористатися пошуковою системою тільки в тому випадку, якщо діагноз вже відомий. Фахівці рекомендують не нехтувати візитами до лікаря.

Натхнення: http://www.medicinform.net/news/news37984.htm

 
Loading...
comments powered by HyperComments