Главная / Людина / Сайти знайомств сприяють поширенню ВІЛ

Сайти знайомств сприяють поширенню ВІЛ

 
 

Велика кількість людей в даний час використовують Інтернет, щоб знайти свою любов, але соціальні мережі містять велику кількість небезпек, тому люди повинні бути вкрай обережними, кажуть експерти з Університету Брауна. Згідно з новим дослідженням, понад 60% геїв і бісексуальних чоловіків з діагнозом ВІЛ повідомили про те, що вони зустріли сексуальних партнерів в Інтернеті в минулому році.

63c16321512d23f4d5ca532c1aa24808

В ході вивчення 73 осіб, 43 з яких були представниками сексуальних меншин, 22 учасника вважали, що партнер, якого вони зустріли в Інтернеті, заразив їх вірусом. Фахівці відзначають, що широко використовувані сайти знайомств є частиною способу життя і культури серед багатьох геїв і бісексуальних чоловіків, і ці сайти можуть не тільки призвести до тривалих стосунків, але також здатні викликати проблеми зі здоров’ям.

За словами експертів, компаніям, які займаються веб-сайтами знайомств, слід встановити партнерські відносини з групами громадського здоров’я, щоб користувачі сайтів регулярно отримували повідомлення про ризик сексуальних контактів, пов’язаних з Інтернетом. Наприклад, сайти та програми можуть забезпечити доступність реклами, щоб допомогти запобігти поширенню інфекції людьми, які постраждали від ВІЛ.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments