Главная / Здоров'я / Сексапільність по буквах імені

Сексапільність по буквах імені

 
 

Останні дослідження показали, що сексапільність людини залежить від букв, з яких складається її ім’я.

22-05-15-foto-600x337-1

Вчені з Технологічного університету штату Массачусетс Ені Пефос, яка проводила дослідження, вважає, що звучання імені людини впливає на підсвідомому рівні.

Дослідження носило досить простий характер. Ені розмістила на інтернет-ресурсі 25 фотографій людей з підписаними іменами. На даному ресурсі відвідувачі мали можливість поставити оцінку зовнішності людей з фотографій від 1 до 10.

Читайте також: 

Після того, як були отримані перші оцінки, Ені змінила імена людей на фотографіях. Зміна імен призвела до зміни оцінок цих фото.

Ені зробила наступні висновки. Імена чоловіків, у яких є голосні «е» та «і», є найбільш сексуально привабливими для представниць жіночої статі. А голосні «о» та «у» роблять ім’я «несексуальним».

У випадку з жіночими іменами ситуація зворотна. Наприклад, імена Оля і Юля будуть користуватися великим успіхом у представників сильної статі, ніж Лєна або Діна.

Приголосні букви теж мають значення. Наприклад, букви «б» і «до» надають власникові чоловічого імені з їх поєднанням мужність.

Між тим, вчений вважає, що неважливо, яке у людини ім’я. Головне, як він себе з цим ім’ям відчуває. Якщо людина впевнена в собі, значить і оточуючі це відчують.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments