Главная / Різні цікавинки / Ще одна банальна історія з життя наркомана

Ще одна банальна історія з життя наркомана

 
 

Ще одна банальна історія з життя наркоманаДля того щоб позбутися шкідливої ??звички потрібно для початку її визнати. На жаль, це не так просто як здається. Ми часто переконуємо самі себе в тому, у що хочемо вірити. Страх не дає зробити крок вперед, відкрити очі і чесно сказати — ще трохи і назад дороги не буде. Але лікування наркотичної залежності це щось особливе, найважча форма хвороби.

Наркотики бувають різні, одні — це приємне проведення часу. Інші залежність, ломка як психологічна так і психічна. Якщо ж сидиш на крекові, ти можеш тижнями не згадувати про нього, але достатньо одного погляду, якоїсь дрібниці, і тебе начебто перемикає. Ти вже не той чоловік, яким був. Втома зникає, продуктивність зростає в рази. Біжи поки не зупиниться серце, бий стіни, розбиваючи до кісточок руки, це викличе не більше ніж сміх і відчайдушну радість. Ти вже не людина — ідол, бог, вища сутність! Ейфорія від цього почуття просто непередавана! Але кінчається ніч, настає ранок і треба платити. Минають роки, і до сімнадцяти ти перетворюєшся на руїну з ледь працюючою печінкою. А потім зустрічаєш ту саму людину, яка дарує тобі надію, віру, любов. І нехай ви зовсім різні. Вас щось з’єднує. Тепер ти готовий на все щоб стати тим, ким не є — по -справжньому вільним. Ось тільки для цього своїх сил недостатньо. Потрібна допомога. Ти починаєш замислюватися над лікуванням наркоманії, це можливо?

Допомога і лечение от наркозависимости в клинике «Ренессанс» здійснюється людьми, які відмінно розуміють, що наркотики це не тільки фізична, а й психологічна залежність. Тому тут чергується медикаментозний метод з відновлювальною терапією. Найкраще повністю відмовитися від зовнішнього світу і жити в кімнатах. Мені вони сподобалися своєю чистотою, зручними ліжками, приємним оформленням. Також в наркологічному центрі Ренесанс є різноманітні розваги, які допомагають скоротати час — більярд, телевізор, сауна, хоча остання є частиною терапії. Якщо не вірите чи сумніваєтеся, завжди можна записатися на безкоштовну консультацію, подивитися умови і так далі. Окрім того, тут проходить анонімне лікування наркоманії без записів у диспансері і так далі.

Але брехати не буду, лікування наркозалежності це важко, дуже. Якщо зважитеся, вас чекає пекло, але майбутнє цього варто. Особливо якщо є заради кого жити. Але не радійте! Це тільки початок. День за днем вам доведеться чекати нападу. Тому завжди пам’ятайте вашу мету! Не здавайтеся, боріться і переможете! Ефективне лікування від наркоманії це, перш за все, ваша заслуга і обов’язок.

 
comments powered by HyperComments