Главная / Здоров'я / Що брудніше від сидіння унітазу?

Що брудніше від сидіння унітазу?

У вашому будинку є речі, які набагато брудніше, ніж туалетне сидіння. Ви користуєтеся ними щодня, навіть не підозрюючи, скільки бактерій залишається на руках і розноситься по всій квартирі.

13-01-15-foto-600x406-1

Дослідники Університету Арізони виявили, що на стандартній обробній дошці у двісті разів більше фекальних бактерій, ніж на сидінні унітазу, яка не мили тиждень. Основне джерело зарази — сире м’ясо, оскільки більша частина хвороботворних бактерій потрапляє з внутрішніх органів тварини.

Ви різали курячу грудку? Ліпили котлети з яловичого фаршу? Шматували шматок свинини? Як би ретельно ви не мили дошку гарячою водою з миючим засобом, гострий ніж залишив на ній борозни, в яких тепер гарантовано є життя.

Читайте також: Бактерії людини запрограмовані на знищення її здоров’я в старості

Очищайте дошки правильно! Після гарячої води і засобів для миття посуду налийте в порожню раковину води і покладіть 2 чайні ложки хлорвмісткого відбілювача — якщо ви ріжете на пластикових дошках, і 2 столові ложки — якщо на дерев’яних. Замочіть дошки на годину. Ретельно змийте хлор великою кількістю теплої проточної води.

Натхнення: medkrug.ru

 
comments powered by HyperComments