Главная / Людина / Що може розповісти про Вас поза, в якій ви спите

Що може розповісти про Вас поза, в якій ви спите

 
 

Скажи, як ти спиш, і я скажу, хто ти! Подивіться на картинку і виберіть основну позу, в якій спите вночі.

031bd38ce303daf2b8ee2ebd7c17343b

1. Якщо ви не можете заснути, не спершись на що-небудь або кого-небудь коліном, значить ви — спокійний і надійний чоловік. При цьому ви — душа компанії. Вас нелегко образити, і ви не боїтеся майбутнього. Ви здатні посміхатися навіть найсуворішуму ранку і легко звикаєте до будь-яких змін у вашому житті.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
2. Якщо ви спите в позі ембріона, ви часто потребуєте захисту, розуміння та співчутті. Ви чутлива натура і не проти іноді поплакати. Згорнувшись калачиком у сні, ви як би відгороджується від проблем навколишнього світу. Спробуйте знайти застосування своїм талантам і здібностям – малюйте пейзажі, вчіться танцювати, заведіть професійний блог. Якщо так спить ваш чоловік, припиніть його тероризувати. Якщо так спить ваш кіт – все нормально.

3. Розкинувши руки і ноги в усі сторони, на животі сплять лідери. Якщо вам «пощастило» спати з такою людиною, будьте готові спати в куточку біля стінки. Такі люди імпульсивні й ініціативні, вони чуйно стежать за порядком у родині, і на роботі, воліють все заздалегідь планувати і не люблять несподіванки. Через свою наполегливість і відповідальність такі люди швидко досягають успіху і благополуччя.

4. На спині сплять праведники і королі. Схоже, що ви серед них. Ви позитивні і життєрадісні, звикли бути в центрі уваги і любите веселі компанії. У роботі ви вперті, але раціональні, волієте говорити правду в очі. В сім’ї і компанії – ви лідер і об’єкт загальної уваги. Найчастіше так сплять чоловіки, але зустрічаються і «залізні» леді. Якщо вночі ваш «прекрасний нарцис» захропів, елегантно перекладіть його в позу зародка – хропіння стихне, а сон знову запанує.

5. Якщо ви спите, як солдат на варті, то ви врівноважена особа, яка має мету в житті і прагне до неї. Ви буваєте суворі, педантичні і вимогливі, але найбільше вимог Ви пред’являєте собі.

6. Спить як чапля? Ви непередбачувана особистість! Вічно вас тягне на всякі пригоди, а зміна настрою часом вводить оточуючих в легкий шок. За лічені хвилини неземна ніжність може перетворитися в зубодробильний скандал і назад. Найчастіше вам складно зробити вибір. У житті і на роботі ви віддаєте перевагу стабільності, спокою і акуратності.

Натхнення: mirfactov.com

 
comments powered by HyperComments