Главная / Людина / Щоденне вживання яєць не шкодить здоров’ю людини

Щоденне вживання яєць не шкодить здоров’ю людини

За словами фахівців, їм вдалося реалізувати цікавий комплекс спостережень, в ході яких експерти встановили, що щоденне вживання яєць не шкодить здоров’ю серця людини.

3ff8d194ee48a5e5349fb90e65ea7431

Таку інформацію автори досліджень розповіли після проведення додаткових дослідів. Слід зауважити, що ініціаторами проектів стали співробітники клінічного центру, розташованого в Сполучених Штатах Америки. Відомо, що раніше медики неодноразово рекомендували чоловікам і жінкам, які страждають серцевими недугами, обмежити споживання страв, де використовуються яйця.

Саме через високий вміст холестерину в продукті фахівці настійно радили людям виключити зі свого раціону харчування дані товарні інгредієнти. Відзначається, що результати нових експериментів опубліковані в журналі під назвою American Heart Journal. Фахівці заявляють, що в процесі здійснення досліджень лікарі задіяли 32 респондента. Виявилося, що споживання яєць в будь-якому вигляді не відображається на здоров’я серцевого м’яза.

Всім учасникам випробувань було 67 років. На думку авторів спостережень, яйця це найнешкідливіший продукт, який можуть їсти абсолютно все без винятку люди.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments