Главная / Людина / Схильність чоловіків робити Селфі — ознака психічного відхилення

Схильність чоловіків робити Селфі — ознака психічного відхилення

Американські вчені встановили, що чоловіки — любителі робити Селфі — потенційні психопати, пише Daily News.

16-01-15-foto-600x331-1

До такого висновку фахівці Університету Огайо дійшли в ході недавнього дослідження поведінки чоловіків у віці 18-40 років. Усього брало участь 800 добровольців. Їм запропонували відповісти на питання про те, наскільки часто вони відчувають бажання зробити «автопортрет» за допомогою свого смартфона і викласти його в соцмережі. Крім того, учасники експерименту заповнили анкети, які повинні були визначити ступінь схильності до антигромадської поведінки і самооб’ективаціі (зацикленості на своїй зовнішності).

Читайте також: Форма обличчя розповість, наскільки людина чесна

В результаті дослідники встановили, що у тих чоловіків, хто робить багато Селфі і ділиться ними в соціальних мережах, вищий рівень нарцисизму і психопатії, ніж у інших. Більше того, ті, хто намагається поліпшити Селфі за допомогою фільтра в Instagram, найбільш самозакохані, стверджують вчені.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
«Ми всі зацікавлені в нашій самопрезентації в Інтернеті, але те, як ми це робимо, може багато розповісти про нашу особистість», — сказав провідний автор дослідження Джессі Фокс. «Те, що часте фотографування себе — це явна ознака нарцисизму — не новина і не сюрприз, але вперше цей факт підтвердила наука», — сказала Фокс, чиє дослідження опубліковано в журналі «Personality і Individual Differences».

"Більш цікаве відкриття полягає в тому, що часте Селфі у чоловіків свідчить про потенційну психопатію та схильності до антисоціальної поведінки", - додала автор дослідження. "Самозакохані люди, як правило, думають, що вони краще за інших в усьому, але у таких нарцисів все-таки присутня тліюча невпевненість в цьому. Для психопатів характерна відсутність співчуття до інших і схильність до імпульсивності.

А ми знаємо, до яких жахливих речей призводить самооб’ектівація. Це і депресія, і розлад харчової поведінки у жінок «, — пояснила Фокс.» Із зростанням популярності соціальних мереж, люди все більше стурбовані своєю зовнішністю. Це означає, що самооб’ектівація може стати більш серйозною проблемою. Вона означає, що людина цінує лише свою зовнішність, а не якості особистості, а лайки від інших користувачів змушують їх завантажувати ще більше фотографій, і вони вже не можуть зупинитися «.

Читайте також: Канадські вчені: інтернет- тролі схожі на садистів

При цьому автор дослідження підкреслила, що результати зовсім не означають, що всі чоловіки, які часто викладають свої Селфі в мережах, суцільні психопати і нарциси, але у тих, хто робив більше Селфі під час експерименту, спостерігався підвищений рівень самозакоханності і психопатичних тенденцій.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments