Головна / Технології / Шкідливе ПЗ шпигує за мобільним телефоном навіть після вимкнення

Шкідливе ПЗ шпигує за мобільним телефоном навіть після вимкнення

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Чеська компанія AVG, яка розробляє антивірусні програми, виявила новий небезпечний вірус. Він вражає смартфони, що використовують ОС Android.

21-02-15-foto-600x408-1

За словами фахівців, вірус уже вразив тисячі мобільних пристроїв. Головна особливість шкідливого ПЗ полягає в тому, що воно діє навіть після виключення смартфона. Вірус втручається в процес відключення пристрою, змушуючи його «повірити» в те, що воно вимкнулося. Насправді після заставки про завершення роботи телефон продовжує працювати.

З боку здається, що активності немає — смартфон не реагує на натискання кнопок. Однак пристрій продовжує працювати і знаходиться під управлінням вірусу. Шкідливе ПЗ може робити дзвінки, відправляти повідомлення, а також використовувати ряд інших функцій смартфона. Паразит також може робити фотографії.

Читайте також: ТОП 5 смартфонів, які з’являться в першій половині 2015

Фахівці AVG повідомляють, що вірус може працювати лише на версіях Android нижче версії 5.0 (останньою версією є 5.1 Lollipop). А ще для здійснення атаки шкідливому ПО потрібен root-доступ. Експерти кажуть, що після появи таких вірусів єдиним стовідсотковим способом захиститися від небезпеки є просте відключення батареї.

Натхнення: naked-science.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments