Главная / Екологія / Шотландія прожила цілий день лише на енергії вітру

Шотландія прожила цілий день лише на енергії вітру

 
 

Шотландські енергетики за допомогою вітру змогли виробити електрику, обсяг якої був достатній для забезпечення всієї країни на один день.

a58c9d1ca9c3d8a6dde9af22cc121906
Мова йде про роботу вітряних турбін для виробництва електрики. У зв’язку з проходженням над Шотландією грозового циклону, що супроводжується сильними вітрами, турбіни 7 серпня змогли виробити 106% електрики, яким користувався кожен житловий будинок і офіс у країні. Турбіни виробляли 39,545 мегават-годин протягом доби, а загальне споживання по країні в цей день склало 37,202 мегават-годин, йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що вітряна електрика змогла забезпечити все населення, так як в країні сонячне літо і обсяги споживання електрики знаходяться на низькому рівні.

У неділю погода привнесла незручності багатьом людям, однак це був хороший день для працездатності вітряних турбін, які виробили обсяг денного споживання електроенергії в Шотландії, — сказав директор шотландського відділу Всесвітнього фонду дикої природи Лонг Бенкс.

За його словами, екологічне виробництво електрики стало можливо завдяки політичній підтримці. Він закликав шотландську владу і далі ставити цілі щодо збільшення обсягу електроенергії подібним способом.

 
comments powered by HyperComments