Главная / Людина / Сирні продукти можуть викликати у людей наркотичну залежність

Сирні продукти можуть викликати у людей наркотичну залежність

Як повідомляють провідні науковці, в процесі здійснення нових випробувань медики виявили, що сир може стати причиною розвитку наркотичної залежності.

2983af753b6964cc476cc7d6ddad697c

Про це фахівці заявили після проведення декількох лабораторних та клінічних дослідів. Як стало відомо співробітникам з Університету Мічигану, певні продукти харчування сприяють появі залежності. В ході реалізації проектів провідні науковці зі Сполучених Штатів Америки встановили, що сир містить високий рівень казеїну, який при перетравленні утворює особливі речовини опіати-казоморфини.

Результати клінічних спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів. На думку лікарів, казеїн викликає звикання. Цей елемент входить до складу багатьох молочних товарів. При цьому, механізм і процес виділення опіатів вважається вкрай небезпечним для людини, оскільки він сприяє появі наркотичної залежності.

На базі нових експериментів медики склали спеціальний рейтинг різних харчових інгредієнтів, які люди можуть задіяти у своєму щоденному раціоні. Першу позицію посіла піца з сиром. Повідомляється, що весь перелік складається з жировмісних продуктів.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments