Главная / Земля / Смертоносні мурахи загрожують Австралії

Смертоносні мурахи загрожують Австралії

Червоні вогняні мурахи можуть завдати більше шкоди Австралії, ніж дикі кролики, жаби-ага і лисиці разом узяті, повідомляє «Бі-бі-сі». Мурашки, які прибули на Зелений континент з Південної Америки, небезпечні через своїх пекучі і потенційно смертельні укуси. Якщо комах не знищать, результатом стануть до трьох тисяч анафілактичних реакцій у австралійців щорічно.

e7314cad2d212be6a32d4763ab37ae02

Щоб зупинити швидке поширення мурашок по Австралії, потрібно 284 млн доларів США і 10 років. За попередні роки було витрачено 328 млн доларів США, однак цього недостатньо.

«Якщо ми не дамо мурахам бій, їх поширення вплине на нашу економіку, охорону здоров’я, навколишнє середовище і те, як ми звикли проводити час на відкритому повітрі», — кажуть фахівці. Для порівняння, в США жертвами мурах-убивць стали понад 80 осіб.

Колонії червоних мурашок потрапили в Австралію через порт Брісбена в 2001 році. З тих пір комахи прекрасно живуть на південно-сході Квінсленда. Агресивні мурахи кусають людей і велику рогату худобу. Через отруйні укуси з’являються пухирі і навіть трапляються смертельні алергічні реакції.

 

 

 
comments powered by HyperComments