Главная / Фото / Смілива реконструкція: будинок з яскравим геометричним плануванням

Смілива реконструкція: будинок з яскравим геометричним плануванням

 
 

Будинок з яскравим геометричним плануванням.
За останні 10 років в Японії спостерігається стрімкий процес депопуляції (зменшення чисельності населення). У зв’язку з цим у минуле відходять поняття про невелике, компактне житло і спостерігається тенденція заселення молодих сімей в більш просторі будинку. Так в будівлі, в якій раніше в оренду здавалося 8 кімнат для різних мешканців, була проведена смілива реконструкція. Зараз в яскравому геометричному просторів проживає всього одна сім’я.

Проект архітектурної студії Kochi architect’s studio.
Японська архітектурна студія Kochi architect’s studio займається не тільки проектуванням нових, але і реконструкцією старих будинків. Цього разу від знесення був врятований типовий двоповерховий особняк, розташований в передмісті Токіо. Повне перепланування, незвичайні геометричні обриси і різноманітні кольори надали оновленому житла злегка сюрреалістичний відтінок.

Геометричне планування будинку.
Планування житлового простору «open space» являє собою кілька геометричних форм, вирізаних навколо центрального простору. Таким чином, з будь-якої кімнати можна побачити все, що відбувається в іншій (за винятком туалету і спальні батьків). Стіни і перегородки розфарбовані в різні кольори, тим самим створюючи певну геометричну абстракцію.

Будинок з кімнатами, з яких видно все, що відбувається в інших.
 

Реконструйований будинок в Японії.
Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments