Главная / Земля / Сонце знищить Землю лише через 200 років

Сонце знищить Землю лише через 200 років

Несподівану заяву зробили вчені з Європейського університету космічних досліджень — всього через 200 років Сонце знищить Землю. Дослідники вважають, що наша планета розжариться до стану Венери і втратить всю рідку воду, а значить і ніяких форм життя в цій гарячій пустелі не залишиться.

6af1c30e12740e35f41d9c406b851088
Ми всі звикли вважати, що Сонце загине через мільярди років, а значить і нам немає про що поки турбуватися, але справа в тому, що ці мільярди років наше Сонце буде існувати вже без нас — людство загине набагато раніше.

Вчені говорять про те, що вже зараз наше Сонце втрачає енергію швидкими темпами. Простіше кажучи у Сонця закінчується паливо. Коли енергія зовсім закінчиться, Сонце почне притягувати до себе планети, що знаходяться поруч у результаті цього процесу наша Земля максимально наблизиться до Сонця і просто вигорить.

Читайте також: 

Коли наша планета стане наближатися до Сонця життя на планеті буде нестерпним. При світлі світила буде так спекотно, що людям доведеться вдень ховатися в підземних сховищах і виходити на вулицю тільки вночі. Розпочнеться випаровування всіх водойм, загибель рослин, тварин, голод, масова загибель всього живого на планеті.

В результаті цих процесів, Земля дуже швидко стане копією Венери — такою ж млявою, якою ми спостерігаємо цю планету…

 

 
comments powered by HyperComments