Главная / Технології / «Сонячна» вежа ізраїльської СЕС стане найвищою в світі

«Сонячна» вежа ізраїльської СЕС стане найвищою в світі

Висота сонячної вежі СЕС становитиме 250 метрів

Три роки тому Ізраїль вперше оголосив про плани по створенню найбільшої сонячної електростанції баштового типу в пустелі Негев. Сьогодні сонячна електростанція Ashalim Solar Thermal Power Station знаходиться на стадії будівництва і є найбільшим проектом в сфері відновлюваної енергетики Ізраїлю. Планується, що експлуатація сонячної електростанції розпочнеться у 2018 році, і вона буде постачати енергією 130 000 домогосподарств.

Висота сонячної вежі СЕС становитиме 250 м, і вона стане найвищою в світі. Цей сонячний проект, а також інші країни, що розвивають «зелені» проекти дозволять Ізраїлю зробити величезний крок вперед до поставленої мети — до 2020 року 10% енергії отримувати з відновлювальних джерел.

Сонячна електростанція включає поле з більш ніж 50 000 дзеркал, розташованих на 740 акрах. Концентруючі сонячні енергоустановки швидко стають трендом в області розвитку великомасштабних сонячних енергетичних проектів завдяки високій енергоємності. Після введення в експлуатацію сонячна башта буде генерувати близько 310 мегават електроенергії, що еквівалентно приблизно 1,6% від усіх енергетичних потреб країни, згідно Israel’s Electricity Authority.
Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments