Главная / Технології / Сонячні елементи з панцирів креветок

Сонячні елементи з панцирів креветок

 
 

Дослідники Лондонського університету королеви Марії (QMUL) вперше створили сонячні елементи з використанням хімічних речовин, отриманих з раковин креветок та інших ракоподібних.

05-05-15-foto-600x439-1

Матеріали хітин і хітозан, яких удосталь міститься в раковинах, значно дешевші у виробництві, ніж дорогі метали, такі як рутеній, який в даний час використовується в створенні наноструктурованих сонячних елементів.

Поки ефективність сонячних батарей, виготовлених з таких матеріалів низька, але, якщо вона буде покращена, то такі батареї зможуть використовуватися в телефонах і інших пристроях.

Дослідники з QMUL використовували процес, відомий як «гідротермальна карбонізація». Потім вони покривали стандартні наностержні з оксиду цинку одержаним складом.

«Це може стати новим способом виробництва сонячних батарей з легко доступних, екологічно чистих матеріалів», – говорять дослідники.

Натхнення: nanonewsnet.ru

Дослідники Лондонського університету королеви Марії (QMUL) вперше створили сонячні елементи з використанням хімічних речовин, отриманих з раковин креветок та інших ракоподібних. Матеріали хітин і хітозан, яких удосталь міститься в раковинах, значно дешевші у виробництві, ніж дорогі метали, такі як рутеній, який в даний час використовується в створенні наноструктурованих сонячних елементів. Поки ефективність сонячних батарей, виготовлених з таких матеріалів низька, але, якщо вона буде покращена, то такі батареї зможуть використовуватися в телефонах і інших пристроях. Дослідники з QMUL використовували процес, відомий як «гідротермальна карбонізація». Потім вони покривали стандартні наностержні з оксиду цинку одержаним складом. "Це може стати новим способом виробництва сонячних…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
 
comments powered by HyperComments