Главная / Інтернет / Соціальні мережі є одним з факторів розлучень

Соціальні мережі є одним з факторів розлучень

 
 

Соціальні мережі Facebook і Twitter стали серйозною загрозою для шлюбу, попереджають експерти, дані ЗМІ тепер є одним з факторів, що збільшують число розлучень.

Соціальні мережі є одним з факторів розлучень

Один з семи одружених людей розглядав ймовірність розлучення, тому що виявив повідомлення приватного змісту у свого судженного в Facebook або інших інтернет-сайтах, згідно з дослідженням. Аналогічна частка опитаних зізналася, що вони регулярно шукають в Інтернеті докази невірності свого партнера, в той час як майже кожен п’ятий говорить, що вони щодня скандалять через те, що їх чоловік або дружина використовують соціальні медіа. Чверть одружених людей сказали, що використання соціальних мереж призвело до підозр і сварок, принаймні, один раз в тиждень, а 17% сказали, що такі сварки стали щоденними.

За словами юристів, останнім часом росте число клієнтів, які кажуть, що Facebook, Skype, Snapchat, Twitter і Як sApp інші сайти соціальних медіа зіграли свою роль у їх розлучення. І якщо 5 років тому Facebook рідко згадували в контексті розлучення, то тепер це стало звичайним явищем, відзначають фахівці.

Натхнення: http://healthvesti.com/

 
comments powered by HyperComments